Sırasıyla Cumhurbaşkanlarımız

Sırasıyla Cumhurbaşkanlarımız,


1. Mustafa Kemal Atatürk
Görevde Kaldığı Süre: 29 Ekim 1923 - 10 Kasım 1938

2. İsmet İnönü
Görevde Kaldığı Süre: 11 Kasım 1938 - 22 Mayıs 1950

3. Celal Bayar
Görevde Kaldığı Süre: 22 Mayıs 1950 - 27 Mayıs 1960

4. Cemal Gürsel
Görevde Kaldığı Süre: 27 Mayıs 1960 - 28 Mart 1966

5. Cevdet Sunay
Görevde Kaldığı Süre: 28 Mart 1966 - 28 Mart 1973

6. Fahri Korutürk

Görevde Kaldığı Süre: 6 Nisan 1973 - 6 Nisan 1980

7. Kenan Evren
Görevde Kaldığı Süre: 12 Eylül 1980 - 8 Kasım 1982

8. Turgut Özal
Görevde Kaldığı Süre: 9 Kasım 1989 - 17 Nisan 1993

9. Süleyman Demirel
Görevde Kaldığı Süre: 16 Mayıs 1993 - 16 Mayıs 2000

10. Ahmet Necdet Sezer

Görevde Kaldığı Süre: 16 Mayıs 2000 - 28 Ağustos 2007

11. Abdullah Gül
Görevde Kaldığı Süre: 28 Ağustos 2007 -




http://atamizseniseviyoruz.tr.gg




 




Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: ret45( ), 10.11.2012, 11:02 (UTC):
34tf4



Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsminiz:
E-mail adresiniz:
Mesajın:
Duyurlar
 
TÜRKİYE CANIM FEDA

Duyurular

Lütfen Bize Destek Olunuz. Atatürk'ü Birlikte Ayakta Tutalım.





Facebook Sayfamız

ein Bild ein Bild
Reklam
 
Saat & Tarih
 
Takvim
 
İp Numaran & Online Kişi
 
ip-numaram.com İP Adresin: ,
Türkiye



Facebook Sayfamız
 
 

=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=
© Copyright 2009 - 2011 | M. Kemal Atatürk ( 1881 - 193∞ ) | Her Hakkı Saklıdır.